پرینه پلاستی
سپتامبر 7, 2019 0

جراحی پرینه پلاستی

پرینه پلاستی ، که نام دیگر آن پرینورافی می باشد ؛ یک نوع جراحی زیبایی واژن است که به منظور رفع نقص و آسیب های واژن انجام می شود.

جراحی پرینه پلاستی ، جراحی بسیار مهمی می باشد و نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد ؛ بنابراین باید توسط جراحانی انجام شود که در این زمینه تخصص و مهارت بالایی دارند.

پرینه پلاستی

در حین انجام جراحی پرينه پلاستي ، جراح اقدام به برداشتن بافت های آسیب دیده ، پوست های اضافی و غدد بد شکل واژن می کند ، در واقع جراحی پرينه پلاستي ، بر روی ناحیه پرینوم انجام می شود ؛ با انجام جراحی پرینه پلاستی می توان بسیاری از مشکلات بانوان را برطرف کرد که برخی از آن ها عبارت اند از :

  • شل شدگی واژن
  • اسپاسم دردناک واژن
  • زگیل تناسلی
  • بی اختیاری ادرار
  • تنگی دهانه واژن
  • بیرون زدگی مثانه به واژن

پرینوم : ناحیه بین مقعد و واژن پرینوم دارد که وظیفه آن پشتیبانی از ارگان های مجاور خود است و هم چنین باعث تنگی و شل شدگی واژن می شود ، عوامل بسیار زیادی باعث آسیب دیدن این ناحیه می شوند که عبارت اند از :

  1. زایمان
  2. اضافه وزن
  3. کاهش وزن

مراحل انجام جراحی پرینه پلاستی

پرینه پلاستی ، تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

برای انجام جراحی پرينه پلاستي ، به برشی به شکل بادکنک از برآمدگی کف واژن تا پرده بکارت نیاز می باشد و پس از انجام اصلاحات مورد نیاز برش ها بخیه زده می شوند و در نهایت علاوه بر رفع مشکل بیمار ، ظاهر واژن نیز تغییر کرده و زیبایی آن برمی گردد.

بسیاری از بانوان نگران باقی ماندن جای اسکارهای ناشی از جراحی پرينه پلاستي ، می باشد ؛ در این باره باید بگوییم جراح تمام تلاس خود را می کند که برش ها غیرقابل تشخیص باشند.

پرینه پلاستی

عوارض جراحی پرینه پلاستی

در صورتی که جراحی پرينه پلاستي ، توسط جراح چیره دست و زبده انجام گیرد و بیماران مراقبت های مورد نیاز را به درستی انجام دهند ، پس از انجام جراحی پرينه پلاستي مشکلی برای بیماران به وجود نمی آید اما در غیر این صورت ممکن است بیماران دچار عوارضی هم چون خونریزی ، عفونت ، یبوست ، تورم بیش از حد و غیره شوند.

نتایج جراحی پرینه پلاستی

پس از اتمام دوره نقاهت جراحی پرينه پلاستي ، علاوه بر رفع مشکل بیماران و بازگشت زیبایی واژن ، فعالیت جنسی آنان نیز به حالت عادی خود باز می گردد و دیگر مشکلی برای آن ها ایجاد نمی کند.

هزینه جراحی پرینه پلاستی

با توجه به شرایط بیماران و میزان ایرادات آن ها هزینه جراحی پرينه پلاستي ، متفاوت می باشد و پس از معاینه بیمار مشخص می گردد.

برچسب‌ها

بهترین سن برای جوانسازی واژن تنگ کردن واژن تورم بعد از عمل لابیاپلاستی جراحی زیبایی واژن جراحی لابیاپلاستی جراحی واژن جراحی پرینه پلاستی جوانسازی واژن جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ دانستنیهای سه ماهه دوم بارداری در سه ماه اول بارداری چی نخوریم در سه ماه دوم بارداری چه چیزهایی بخوریم دستورات ماه اول بارداری رفع تیرگی واژن روش های سفید کردن واژن سفید کردن واژن سفید کردن واژن با لیزر عفونت بعد از لابیاپلاستی علل تیرگی واژن عمل زیبایی واژن عمل لابیاپلاستی عمل واژینوپلاستی چیست عمل پرینه پلاستی عوارض جراحی واژینوپلاستی لابیاپلاستی لابیاپلاستی چیست لیزر بلیچینگ واژن مراحل انجام جراحی پرینه پلاستی مراقبت های بعد از لابیاپلاستی مراقبت های بعد از واژینوپلاستی مزایای جراحی لابیاپلاستی مزایای جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ مزایای سفید کردن واژن با لیزر مونس پلاستی نتایج پرینه پلاستی هزینه جراحی زیبایی واژن هزینه جراحی لابیاپلاستی هزینه جراحی پرینه پلاستی هزینه عمل زیبایی واژن هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر واژینوپلاستی واژینوپلاستی با لیزر واژینوپلاستی چیست وایتنینگ وایتنینگ واژن