سفید کردن واژن
سپتامبر 2, 2019 0

آیا راهی برای سفید کردن واژن وجود دارد ؟

بسیاری از بانوان نگران تیرگی ناحیه تناسلی خود می باشند و به دنبال راهی برای سفید کردن واژن خود می گردند ؛ با پیشرفت علم پزشکی روش های متفاوتی برای سفيد کردن واژن یا وایتنینگ وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

تیرگی واژن ، می تواند به دلایل متفاوتی همچون ژنتیک ، افزایش سن ، مرطوب بودن واژن ، پوشیدن لباس زیر تنگ ، عفونت ، تیغ زدن واژن ، کمبود ویتامین و غیره باشد.

سفید کردن واژن

روش های سفید کردن واژن

روش های متفاوتی برای رفع تیرگی واژن ، وجود دارد که برخی از آن ها عبارت اند از :

  1. رفع تیرگی واژن به وسیله صابون : استفاده از صابون ، به علت وجود مواد شیمیایی در آن می تواند منجر به برهم خوردن تعادل PH واژن شده و در این صورت نه نتها تیرگی واژن برطرف نمی شود بلکه بیشتر نیز می شود.
  2. رفع تیرگی واژن با استفاده از کرم های شیمیایی و گیاهی : علاوه بر عوارض مخصوص به هر کدام از این کرم ها نتایج آن ها نیز زودگذر می باشد.
  3. سفيد کردن واژن با لیزر : با توجه پیشرفت علم پزشکی ، رفع تیرگی واژن با لیزر یکی از پرطرفدارترین روش های سفيد کردن واژن می باشد که بهترین نتیجه را دارد.

لیزر بلیچینگ واژن یا سفيد کردن واژن با لیزر مونالیزا ، یکی از جدیدترین و کارآمدترین روش ها جهت رفع تیرگی و کبودی واژن می باشد که با تاباندن پرتو لیزر بر روی ناحیه واژن باعث افزایش کلاژن سازی در پوست شده و این امر منجر به سفید شدن واژن می شود .

لیزر بلیچینگ واژن ، یک عمل سرپایی و بدون درد است که تحت چند دقیقه انجام می گیرد ؛ تعداد جلسات مورد نیاز بستگی به شرایط بیماران دارد.

معمولا نتایج این روش پس از گذشت 2 هفته از انجام آن نمایان می شود.

سفید کردن واژن

  • مهم ترین سوالی که بانوان در رابطه با لیزر سفيد کردن واژن ، دارند این می باشد که آیا می توان لیزر موهای زائد را همزمان با لیزر بلیچینگ واژن انجام داد ؟

خیر ، باید بگوییم که بانوان از انجام این موارد به طور همزمان نتیجه نمی گیرند و توصیه می شود ابتدا سفيد کردن واژن انجام گیرد سپس لیزر موهای زائد.

مزایای سفید کردن واژن با لیزر

  1. روشی غیرتهاجمی می باشد که سبب درد و خونریزی نمی شود.
  2. مدت زمان انجام آن بسیار کوتاه است.
  3. نتایج آن پس از گذشت مدت زمان کوتاهی قابل مشاهده می باشد.
  4. علاوه بر سفيد کردن واژن باعث جوانسازی پوست آن نیز می شود.
  5. دوره نقاهت ندارد و بیماران پس از انجام می توانند به انجام امور روزمره خود بپردازند.

سفید کردن واژن

برچسب‌ها

بهترین سن برای جوانسازی واژن تنگ کردن واژن تورم بعد از عمل لابیاپلاستی جراحی زیبایی واژن جراحی لابیاپلاستی جراحی واژن جراحی پرینه پلاستی جوانسازی واژن جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ دانستنیهای سه ماهه دوم بارداری در سه ماه اول بارداری چی نخوریم در سه ماه دوم بارداری چه چیزهایی بخوریم دستورات ماه اول بارداری رفع تیرگی واژن روش های سفید کردن واژن سفید کردن واژن سفید کردن واژن با لیزر عفونت بعد از لابیاپلاستی علل تیرگی واژن عمل زیبایی واژن عمل لابیاپلاستی عمل واژینوپلاستی چیست عمل پرینه پلاستی عوارض جراحی واژینوپلاستی لابیاپلاستی لابیاپلاستی چیست لیزر بلیچینگ واژن مراحل انجام جراحی پرینه پلاستی مراقبت های بعد از لابیاپلاستی مراقبت های بعد از واژینوپلاستی مزایای جراحی لابیاپلاستی مزایای جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ مزایای سفید کردن واژن با لیزر مونس پلاستی نتایج پرینه پلاستی هزینه جراحی زیبایی واژن هزینه جراحی لابیاپلاستی هزینه جراحی پرینه پلاستی هزینه عمل زیبایی واژن هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر واژینوپلاستی واژینوپلاستی با لیزر واژینوپلاستی چیست وایتنینگ وایتنینگ واژن