تنگ کردن واژن با نخ
فوریه 8, 2020 0

تنگ کردن واژن با نخ چگونه است ؟

در حال حاضر در جامعه ما یکی از عمل های زیبایی که مورد استقبال بسیاری از خانم ها قرار گرفته ، لیفت یا تنگ کردن واژن با نخ می باشد. ( تایتنینگ )

بدیهی است که عوامل مختلفی همچون زایمان های طبیعی ، افزایش سن و کاهش میزان کلاژن در پوست موجب شلی ، افتادگی و گشاد شدن واژن می شود که این موضوع به روی کیفیت رابطه جنسی و اعتماد به نفس فرد تاثیر گذار بوده و موجب بهم ریختگی زندگی زناشویی و روحیه بیمار شود.

امروزه به منظور رفع این مشکل تکنیک های متعددی وجود دارد که لیفت واژن با نخ یکی از بی خطرترین و پرطرفدارترین آن ها محسوب می شود.

تنگ کردن واژن با نخ

دلایلی که موجب گشاد شدن واژن می شوند عبارتند از :

  • تجربه زایمان های طبیعی متعدد

در واقع یکی از موثر ترین عواملی که موجب گشاد شدن واژن می شود ، داشتن زایمان های طبیعی متعدد است ؛ چرا که غالبا پس از زایمان دهانه واژن به محل قبلی خود باز نمی گردد و چنانچه زایمان بیش از دو بار باشد ، گشاد و شل شدن عضلات دهانه واژن امری بدیهی است.

  • افزایش سن

هر چه سن بیشتر شده و بالا تر برود ، قوام لایه های پوستی واژن نیز کاهش می یابد ، به همین دلیل پس از سن 40 سالگی کیفیت روابط جنسی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. از این رو معمولا بانوان بالای 40 سال به منظور رفع این مشکل نسبت به تنگ کردن واژن با نخ اقدام می کنند.

  • روابط جنسی متعدد

از دیگر عوامل تاثیر گذار در گشاد شدن واژن می توان به تجربه روابط جنسی متعدد اشاره نمود. در واقع زمانی که تعدد تماس جنسی افزایش یابد ، لایه های بیرونی پوست واژن نیز دچار افتادگی و شل شدگی می شوند.

گشاد شدن واژن چه مشکلاتی را برای افراد در پی خواهد داشت ؟

  1. کاهش لذت روابط جنسی
  2. ایجاد عفونت های مکرر واژن

چگونگی عمل تنگ کردن واژن با نخ

یکی از جدید ترین روش هایی که در تنگ کردن واژن موثر است ، لیفت واژن با نخ می باشد که می توان این روش را همزمان با سایر جراحی های زیبایی واژن همچون لابیاپلاستی ، تایتنینگ ، وایتنینگ ، پرینورافی ، واژینوپلاستی و غیره انجام داد.

در این روش با استفاده از نخ های مخصوص ، دهانه واژن به سمت بالا تر کشیده می شود و لیفتینگ واژن صورت می گیرد. در نهایت بخیه ها به گونه ای زده می شوند که دهانه واژن به همان صورت نگه داشته شود و ناحیه تناسلی به حالت قبلی خود باز گردد.

این عمل به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود و خون ریزی آن بسیار اندک خواهد بود.

برچسب‌ها

بهترین سن برای جوانسازی واژن تنگ کردن واژن تورم بعد از عمل لابیاپلاستی جراحی زیبایی واژن جراحی لابیاپلاستی جراحی واژن جراحی پرینه پلاستی جوانسازی واژن جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ دانستنیهای سه ماهه دوم بارداری در سه ماه اول بارداری چی نخوریم در سه ماه دوم بارداری چه چیزهایی بخوریم دستورات ماه اول بارداری رفع تیرگی واژن روش های سفید کردن واژن سفید کردن واژن سفید کردن واژن با لیزر عفونت بعد از لابیاپلاستی علل تیرگی واژن عمل زیبایی واژن عمل لابیاپلاستی عمل واژینوپلاستی چیست عمل پرینه پلاستی عوارض جراحی واژینوپلاستی لابیاپلاستی لابیاپلاستی چیست لیزر بلیچینگ واژن مراحل انجام جراحی پرینه پلاستی مراقبت های بعد از لابیاپلاستی مراقبت های بعد از واژینوپلاستی مزایای جراحی لابیاپلاستی مزایای جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ مزایای سفید کردن واژن با لیزر مونس پلاستی نتایج پرینه پلاستی هزینه جراحی زیبایی واژن هزینه جراحی لابیاپلاستی هزینه جراحی پرینه پلاستی هزینه عمل زیبایی واژن هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر واژینوپلاستی واژینوپلاستی با لیزر واژینوپلاستی چیست وایتنینگ وایتنینگ واژن