تزریق ژل به واژن
ژانویه 19, 2020 0

درباره تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن یکی از روش های جوانسازی ناحیه تناسلی است که امروزه طرفداران بسیاری به خود اختصاص داده و بانوانی که بر اثر عوامل مختلفی همچون ژنتیک ، افزایش سن و سایر دلایل زمینه ای دچار تغییر شکل واژن شده اند ، قصد انجام آن را داشته و همواره به دنبال بهترین پزشک در این زمینه هستند. اما پیش از انجام آن بهتر است اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید ؛ بنابراین در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

اهمیت تزريق ژل به واژن

دستگاه تناسلی یکی از مهم ترین اندام های بدن یک زن است و در کیفیت رابطه جنسی بسیار موثر می باشد. اما بدیهی است که واژن نیز همچون سایر اندام های بدن ، با افزایش سن و شیوه زندگی ، دچار تغییراتی همچون پیری و افتادگی پوست می شود. همچنین ممکن است به صورت وراثتی یک فرد از لابیا ماژور ( لبه های خارجی و بزرگ واژن ) های بزرگی برخوردار باشد و مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

بروز این عوارض می تواند کیفیت رابطه جنسی را کاهش دهد ، به طوریکه تماس جنسی دردناک شده یا فرد لذت کمتری تجربه می کند.

اما امروزه می توان با استفاده از تزريق ژل به واژن ، نسبت به برطرف کردن این عارضه اقدام نمود.

تزریق ژل به واژن

مزایای تزریق ژل به واژن

با وجود اینکه تزریق ژل به لابیا ( واژن ) نوعی عمل زیبایی محسوب می شود ، اما نسبت به سایر روش ها کم تهاجمی تر بوده و سبک تر است. در واقع برای انجام این کار بیمار متحمل درد و ناراحتی چندانی نخواهد شد. اما از دیگر مزیت های تزريق ژل به واژن می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • پس از گذشت چند ساعت فرد می تواند به زندگی روزمره خود باز گردد.
 • پس از درمان نیازی به بستری شدن نیست.
 • این روش غیر تهاجمی بوده و نیازی به جراحی و برش ندارد.
 • بلافاصله پس از به اتمام رسیدن درمان ، نتیجه قابل مشاهده خواهد بود.
 • یکی دیگر از مزیت های تزريق ژل به واژن این است که می توان به صورت همزمان با سایر عمل های زیبایی لابیا همچون لابیاپلاستی صورت بگیرد.
 • جوان شدن واژن
 • کمک به تنگ شدن واژن

فواید تزریق ژل به واژن

 • روشن سازی دستگاه تناسلی
 • کمک به درمان آتروفی واژن
 • ایجاد سفتی در ناحیه پوست واژن
 • حجیم شدن و بهبود وضعیت لب های واژن
 • رفع افتادگی و از بین بردن چین و چروک پوست
تزریق ژل به واژن

برچسب‌ها

بهترین سن برای جوانسازی واژن تنگ کردن واژن تورم بعد از عمل لابیاپلاستی جراحی زیبایی واژن جراحی لابیاپلاستی جراحی واژن جراحی پرینه پلاستی جوانسازی واژن جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ دانستنیهای سه ماهه دوم بارداری در سه ماه اول بارداری چی نخوریم در سه ماه دوم بارداری چه چیزهایی بخوریم دستورات ماه اول بارداری رفع تیرگی واژن روش های سفید کردن واژن سفید کردن واژن سفید کردن واژن با لیزر عفونت بعد از لابیاپلاستی علل تیرگی واژن عمل زیبایی واژن عمل لابیاپلاستی عمل واژینوپلاستی چیست عمل پرینه پلاستی عوارض جراحی واژینوپلاستی لابیاپلاستی لابیاپلاستی چیست لیزر بلیچینگ واژن مراحل انجام جراحی پرینه پلاستی مراقبت های بعد از لابیاپلاستی مراقبت های بعد از واژینوپلاستی مزایای جراحی لابیاپلاستی مزایای جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ مزایای سفید کردن واژن با لیزر مونس پلاستی نتایج پرینه پلاستی هزینه جراحی زیبایی واژن هزینه جراحی لابیاپلاستی هزینه جراحی پرینه پلاستی هزینه عمل زیبایی واژن هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر واژینوپلاستی واژینوپلاستی با لیزر واژینوپلاستی چیست وایتنینگ وایتنینگ واژن